Hisse Senedi Analizinde Uzmanlaşmanın Profesyonel Yolu
Queenstocks ile;

İleri Düzey Finansal Analiz, Şirket Değerleme, Kantitatif Analiz Yapma, Finansal Model Oluşturma ve Test Etme İmkânına Sahip Olun.

QUEENSTOCKS PORTFOLIO SELECTION RESEARCH ENGINE

QueenStocks, hisse senedi piyasasında yatırım yapan bireysel yatırımcılar ve uzman profesyoneller için geliştirilmiş ileri teknolojiye sahip analiz ve simülasyon yazılımıdır. QueenStocks, piyasalarda hisse senedi seçiminde kullanılan klasik yöntemlerin tümünü içerir. Bu yöntemleri herhangi bir hisse, sektör veya dönem bazında test edebilir. Queenstocks’da ayrıca dilediğiniz teknik ya da temel değişkenle tek bir hisseye, sektöre ya da piyasanın belirgin bir dönemine özel model oluşturabilir, bu modelleri gerçek verilerle test edebilirsiniz.

Stratejinizi Siz Seçin

Büyüme, karlılık gibi temel verilerle MACD, RSI gibi teknik verileri dilediğiniz gibi birleştirin ve seçtiğiniz hisse senedine özel olarak yatırım stratejinizi oluşturun.

Profesyonellerle Kıyaslayın

QPS ile farklı yatırım stratejilerinin performansını gerçek verilerle kıyaslayabilirsiniz. Warren Buffet, Peter Lynch, Benjamin Graham, William O’Neil, Martin Zweig ve Piotroski gibi yatırım gurularının yöntemlerini Borsa İstanbul’da işlem gören hisselerle test edin.

Hisse Seçimine Dair Her Şey

QueenStocks Portfolio Selection yatırımcıların hisselerin farklı özelliklerine göre butik stratejiler geliştirmesine, bu stratejileri gelişmiş simülasyonlarla test etmesine ve özel portföyler oluşturmasına olanak sağlar.

Pratik Portföy Oluşturma

Queenstocks ile hisse senedine ya da sektörlere ilişkin karmaşık modeller oluşturabilir, oluşturacağınız portföyü bu modellerle geçmişe yönelik gerçek verilerle test edebilirsiniz.

QUEENSTOCKS PORTFOLIO SELECTION RESEARCH ENGINE

  • Hisse senedi seçimine dair tüm analiz araçlarının bir yerde toplandığı,
  • Yatırımcıların oluşturdukları hisse senedi seçim modellerini geçmişe dönük test edebilecekleri ve performansı yüksek hisse senedi seçim modellerini belirleyebilecekleri,
  • Şirketlerin ayrıntılı finansal analizini,
  • Yönlendirmeler ve yardımlarla gerek sanayi gerekse mali sektör şirketlerinin değerlemesini,
  • Hisse senedi grafikleri üzerinde teknik analiz çalışmalarını yapabilecekleri, Türkiye’'nin, alanındaki ilk ve tek web tabanlı hisse senedi portföy seçim analiz platformudur.
Detaylı Bilgi

QUEENSTOCKS ile Tanışın